Афон 11-17 травня група ПЦУ

Автор: Андрій

Дата: 2023-02-23

Время: 22:22:48

 
1-ий день – Четвер 11 травня. Виїзд від Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне.
2-ий день – П’ятниця  12 травня. Відвідання святинь міста Салоніки: храму Святого Великомученика Димитрія Солунського небесного покровителя міста Салоніки, де окрім мощей великомученика Димитрія знаходяться також мощі мучениці Анисії та святителя Григорія Каллідіса. Під вівтарем збереглася крипта, де був ув’язнений великомученик Димитрій, і де він прийняв мучеництво; Софійського Кафедрального собору який присвячений Христу – Премудрості Божій (Софії) де зберігаються мощі Свт. Василія, митрополита Фессалонікійського; Митрополичого собору Святителя Григорія Палами, де зберігаються мощі святителя Григорія; Чоловічого монастиря Преподобної Феодори Солунської, де знаходяться мощі прп. Феодори і прп. Давида.
Приїзд в м. Уранополіс. Розміщення в готелі. Ночівля.
3-ій день – Субота 13 травня. Отримання діамонітіріону (афонської візи) та квитків на човен. Відправлення з Урануполі до головного порту Афону Дафні, далі переміщення в столицю автономної чернечої республіки Святої Гори Афон Карієс, вшанування чудотвоної ікони Божої Матері «Достойно є» у  храмі Протату, що в столиці Афону. Цього ж дня відвідання Святого монастиря Кутлумуш, Святого монастиря Есфігмен та Скита Св. Андрія Першозванного. Потім переміщення мікроавтобусом в монастир Святого Павла, піше поломництво до Скита Святої Анни, поселення, вечірня служба, трапеза, ночівля.
4-ий день – Неділя 14 травня. Сходження на вершину. Молитва за Україну на вершині гори Афон в храмі Преображення Господьнього, а також в келії Пресвятої Богородиці (Панагії). В цей же день поверненняз в скит, вечірня служба, трапеза, ночівля.
5-ий день – Понеділок 15 травня. Участь у нічному богослужінні Ранній та Літургії.
Переміщення на катері до головного порту Афону Дафні, відвідання на мікроавтобусі монастирів: Симонопетра, Івірон, Ставронікіта, Іллінського козацького Скита, монастиря Пантократор. Ночівля в Пантократорі.
6-ий день – Вівторок 16 травня. Участь в богослужінні, трапеза. 
Після богослужіння та трапези, відвідання на мікроавтобусі: келії святих Архангелів, яка передана українському ченцю Паїсію для звершення богослужінь українською мовою, монастирів Ватопед, Дохіар, поклоніння святиням. Піше паломництво до монастиря Ксенофонт, поселення, вечірня служба, трапеза, ночівля.)
7-ий день – Середа 17 травня. Повернення в Україну.
У вартість поїздки входить: трансфер за програмою, проживання в готелях (без харчування) і монастирях Святого Афону (з харчуванням згідно уставу монастирів); попередня домовленість за дозвіл відвідання Святого Афону; оплата квитків на пором; послуги гіда; духовний супровід священика.
У вартість поїздки не входить:  діамонітіріон – віза на відвідання Афону (10 євро – для священнослужителів, 25 євро – для мирян).