Запис до 9 грудня. Можна здавати кошти, і ксерокопію паспорта. Тест або вакцинация. Новий маршрут. Єгипет Марса Алам європейський сервіс. Асуан-Абу Сімбел 21-28 грудня

Автор: Андрій

Дата: 2021-10-10

Время: 18:01:59

Вартість орієнтовно 380 дол.+25 дол. віза по пртльоту.  Літак. Готель. Харчування все включено. Страхівка. Супровід. Екскурсії побажанню.Екскурсії з харчуванням!
  Асуан — стародавнє місто, що ввібрало в себе єгипетську та нубійську культури. Сучасний курорт на березі Нілу????
 
Ексурсії по вибору:
????#1.Двох денний тур. "Храми стродавнього Єгипту Абу Сімбел" 180 дол. Нубійське поселення. Коптський храм. Після прибуття відвідаємо храм на острові Філе, який колись присвячений богині Ісіді. Цей острів був одним із останніх форпостів єгипетської релігії, переживши на два століття навернення до християнства Римської імперії. Храм було розібрано та відновлено на острові Aджиліка, після спорудження Асуанської греблі.
Далі відвідайте Незакінчений Обеліск, присвячений невідомому фараонові, побудована незвичайними методами стародавньої єгипетської каменеобробки,  маркування від інструментів робітників ще  досі ясно видно, а також кольори охри лінії розмітки, де вони працювали.
Обід у місцевому ресторані. Потім вирушимо на Високу Греблю, будівництво греблі розпочато 1960 р. закінчено 1970 р. Основна її функція - захищати Єгипет від щорічних повеней, і навіть для зберігання води сільського господарства. Другий день Абу Сімбел.
 
Наступного дня рано-вранці вирушимо до кордону з Суданом, де належить відвідати стародавній храм Абу Сімбел. Ця споруда за класифікацією давньоєгипетської архітектури стоїть нарівні з такими архітектурними спорудами, як піраміди в Гізі.
#2.Марса Алам огляд міста. Мечеть. Коптський храм. +2 дол. #3.БУХТА МАРСА МУБАРАК. Марса Мубарак – це затока, з мальовничими краєвидами та чудовим підводним світом. Кристально чиста вода з тепленькою водою, наповнена коралами та різними морськими мешканцями. Черепахи великих розмірів, і морські корови, ще їх називають дюгонь, мешкають у цій затоці. 45 дол.