Албанія, Північ. Македонія Охрид 20-27 травня

Автор: Андрій

Дата: 2021-02-09

Время: 14:26:23

 Вартість орієнтовно 360 євро.

Літак. Готель в Дуррасі, 7-ночей, біля Адріатичного моря. Страхівка. Супровід священика. 

4-екскурсії побажанню оплачується.

 1. Бера́т 25 євро+5 євро вхідні квітки— місто-музей на півдні Албанії під захистом ЮНЕСКО, також відоме як “місто тисячі вікон”, оскільки більшість старих будівель міста прикрашені вікнами. У фортеці Берат збереглося близько 9 церков XIV-XIX століть, але відвідати можна не всі. Фортеця розташована на пагорбі, звідки погляду відкривається чудовий вид на давнє місто. Ми знайдемо можливість зайти у дві-три церкви у фортеці і зможемо також відвідати церкву св. Спирідона в нижньому місті, побудовану у ХІХ ст. Також по можливості запропонуємо відвідати церкву Успіння Богородиці, в якій сьогодні розташований іконографічний музей Онуфрія.

2.  Вльора + Арденіца (25Є+ 1 Є вхідні квитки). Монастир Арденіца, де збереглися розписи відомих грецьких художників, які розписували деякі монастирі на Афоні. Якщо дозволить час, зможемо доїхати до острова Звернец з розташованим на ньому однойменною монастирем (церква Святої Діви Марії була заснована у Х ст.), це година їзди від Аполлонії в район курортного міста Вльори (курорт оточений садами і оливковими гаями, після екскурсії можна запропонувати групі вільний час і відпочинок на Адріатиці).

3. Охрид. Північна Македонія 55 євро Поїздка до Північної Македонії. Нас зустріне одне з найпрекрасніших балканських міст Охрид з чудовим видом на чисте прозоре озеро. Історія міста налічує більше 2500 років, багато істориків і мистецтвознавців називають місто «слов’янським Єрусалимом», оскільки на узбережжі Охридського озера розташовано 365 діючих православних церков. Під час екскурсії ми відвідаємо кілька церков в Старому місті (на жаль, у Македонії вхід до церков платний, тому відвідування на ваш вибір). В екскурсію ми включимо обов’язкове відвідування церкви св. Пантелеймона, покровителя міста Охрид.

 

4. 25 євро. Столиця Тирана кафедральний собор Воскресіння Христового.  Монастир св.Власія біля Дурреса.
 

5.Місто Дуррес буде оглядати самі. Амфітеатр. Фортеця.Церква. Безкоштовно.