Боснія і Герцеговина. Виізд: 13-18.02 та 05-10.03

Автор: Андрій

Дата: 2021-01-11

Время: 11:55:45

 Ціна 175€+200грн  098 588 53 66
 
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день
Виїзд з України . Проходження Українсько-Угорського та Боснійського кордону. Прибуття та поселення в готель м Банья Лука.
2 день
Сніданок .Виселення з готелю. Переізд у м Подмілачьє.Екскурсія містом з дипломованим гідом. Відвідаєм церкву та джерело Івана Хрестителя ( тут сотні чудесних зцілень, які сталися після молитви . З 1959 по 1973 року навіть велася статистика таких випадків, і документально підтверджено 42 одужання.)
Приїзд у м Яйце.  Саме в цьому місті була  резиденція   боснійських королів. Тут загинув останній боснійський король Стефан Томашевич  .Відвідаєм вежу св Луки та церкву св Маріі, де був коронований останній король королівства Боснії і Герцеговини .Переїзд у Рама Шчіт .Відвідаємо  Францисканський  монастир  ,він знаходиться у мальовничому місці на найбільшому острові і красивих озер Боснії і Герцеговини.Відвідаєм музей(факультативно)та 
Церкву Вознесіння Блаженної Діви Марії монастиря Рама-Шчіт.
Прибуття в Меджугор’є. Поселення в готель/Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка 
Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. 
17.00 –Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця миру ,  освячення куплених речей,молитва за зцілення
19:15 – Адорація НайсвятішихТайн(поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
3 день 
МЕДЖУГОР’Є
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 –20.00 Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня. 
4 день 
 МЕДЖУГОР’Є. Сніданок в готелі.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком– колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.Екскурсія в Мостар та Благай(15є). Містечко Мостар є найпопулярнішим туристичним напрямком всієї країни . В центрі містечка Мостар тече річка неймовірної краси та глибини. Колір насичено смарагдовий, а глибина сягає 8-10 м. Місто ділиться на два береги, які з’єднює міст – заради, якого всі сюди приїздять. Не тільки міст тут красивий, а й стара архітектура будиночків біля моста. А ще незвична бруківка з круглих каменів.
17.00 – 20.00 Вечірня молитовна програма
5 день.
 МЕДЖУГОР’Є
Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Екскурсія до водоспаду Кравіца(7 є). Можливе відвідування «Майчиногосела» (селаМатері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
Виізд з готелю в обід.
6 день 
Приізд на Украіну ввечері.
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
- проживання в готелях 3* 
- сніданки, та вечері згідно програми;
- супровід священика 
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування, не передбачене готелями;
- приватні витрати;
- факультативні програми( музеї, водоспад)
- мед.страхування та плр тест
 
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:
-2(€) переклад вечірньої молитовної програми
-послуги гіда (5€)
- екскурсія в Мостар та Благай (15€ )-факультативно
- екскурсія водоспад Кравіца(7€)- факультативно
Долучайтеся , адже програма дуже цікава та насичена! Боснія і Герцеговина дуже красива...
Відвідаємо багато паломницьких місць