Карпати-Закарпаття 1-5 липня

Автор: Андрій

Дата: 2024-04-26

Время: 19:33:55

Вартість 2500 грн+800 грн 4-ночівлі в Верховині.
 
1 липня відправлення о 7:00 від метро Академмістечко.
Село Дяківці вінницька обл. Літературно-меморіальний музей Михайла Стельмаха, на батьківщині видатного українського письменника. На першому поверсі розташована бібліотека та читальна зала. Другий поверх займають шість експозиційних залів та меморіальний кабінет Стельмаха з ірпінської дачі. У колекції є особисті речі письменника, документи, фотографії, кіноматеріали, меблі та книги з особистої бібліотеки Стельмаха. Ввечері приїзд в Верховину. Розміщення в садибі у Ганнусі.
 
2 липня Ясіня Закарпаття серце Гуцульщини. Історико-краєзнавчий музей – освітній центр та бренд Гуцульщини. Храм Вознесіння Господнього 1824 р. у селі Ясіня, Рахівського району, більш відомий, як Струківська церква – вважається одним з найдосконаліших дерев’яних храмів на  території всього ареалу проживання гуцулів у Карпатах, а у 2013 році внесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Краєвиди Карпат. . Ночівля в готелі.
 
3 липня.  Сходження на Говерлу.  Карпатський національний природній парк. Його створили 1980 року, щоб зберегти природні комплекси та об'єкти гірських систем Чорногори та Ґорґан.  Зелений маршрут. Протяжність близько 4,5 км, підйом займає 2,5-3,5 години. Відносно полога та коротка стежка
 
4 липня. Верховина. Церква св.Юрія. Підйом на гору Швейкова. Вхід в музей 50 грн. У музеї гуцульського побуту та мистецтва "У трембітаря", що у Верховинському присілку Швейково, Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, гірський побут, обряди та традиції. Тут для вас заграють та проведуть майстер-клас на різних музичних інструментах. Тут Вас зустрінуть від звуки трембіти. Господар музею Микола Ілюк завжди зустрічає гостей з трембітою. Музей знаходиться на схилі гори Швейкова. З подвір'я музею відкривається чудовий краєвид на Верховину та гори, що її оточують.Ночівля.
 
5 липня. Чернівці музей Ольги Кобилянської. По дорозі до Київа відвідаємо костел святого Йосипа Обручника (Підлісний Мукарів) — кам'яний римо-католицький храм у стилі пізньої неоготики побудований в середині XIX століття.